Yhteystiedot

Myynti ja markkinointi

Toimitusjohtaja

Arno Latvus

020 112 1201

arno.latvus@hankintatukku.fi

Viestintäpäällikkö

Pirjo Toivokoski

020 112 1212

pirjo.toivokoski@hankintatukku.fi

Tuotepäällikkö

Anne Nuolivirta

020 112 1204

anne.nuolivirta@hankintatukku.fi

Markkinointipäällikkö

Sari Tuukki

020 112 1205

sari.tuukki@hankintatukku.fi

Markkinointiassistentti

Eeva Oinonen

020 112 1206

eeva.oinonen@hankintatukku.fi

Tilauskeskus

Tilauskeskus

Maire Terri

020 112 1250

maire.terri@hankintatukku.fi

Logistiikkakeskus

Logistiikkapäällikkö

Heidi Juvonen

020 112 1260

heidi.juvonen@hankintatukku.fi

Aluepäälliköt

Jari Tapola

0400 460 227

Uusimaa ja Kymenlaakso

jari.tapola@hankintatukku.fi

Sami Salo

0400 634 751

Pirkanmaa ja Varsinais-Suomi

sami.salo@hankintatukku.fi

Kristina Lehtimäki

0400 586 834

Pohjois-Suomi, Kainuu ja Pohjois-Pohjanmaa

kristina.lehtimaki@hankintatukku.fi

Heli Ankkuri

040 772 7782

Pohjanmaa, Satakunta ja Keski-Suomi

heli.ankkuri@hankintatukku.fi

Marko Kyllästinen

0400 653 968

Itä- ja Keski-Suomi

marko.kyllastinen@hankintatukku.fi

Taloushallinto

Talousjohtaja

Lisbet Skogberg

020 112 1241

lisbet.skogberg@hankintatukku.fi

Laskutus

Kirsi Jokiluhta

020 112 1208

kirsi.jokiluhta@hankintatukku.fi

Tehdas

Tehtaanjohtaja

Pekka Salovaara

020 112 1252

pekka.salovaara@hankintatukku.fi

Tuotantopäällikkö

Erja Elamo

020 112 1257

erja.elamo@hankintatukku.fi

Tuotekehityspäällikkö

Ansa Viskari

020 112 1283

ansa.viskari@hankintatukku.fi

Käyttöpäällikkö

Jari Saarnikoski

020 112 1256

jari.saarnikoski@hankintatukku.fi

Tuotannonsuunnittelija

Janne Rantala

0400 906 704

janne.rantala@hankintatukku.fi

Laadunvarmistus

Laadunvarmis­tuspäällikkö, vastuunalainen johtaja

Piia-Leena Kivelä

020 112 1254

piia-leena.kivela@hankintatukku.fi

Laadunvarmistus­farmaseutti

Maareta Ahonen-Bogdanoff

020 112 1255

maareta.ahonen@hankintatukku.fi

Vienti

Vientijohtaja

Matti Kaarlas

020 112 1203

matti.kaarlas@hankintatukku.fi

Aluevientipäällikkö

Hanne Rönkkö

020 112 1209

hanne.ronkko@hankintatukku.fi

Aluevientipäällikkö

Johanna Hukkanen

020 112 1211

johanna.hukkanen@hankintatukku.fi