Yhteystiedot

Myynti ja markkinointi

Toimitusjohtaja

Pekka Risikko

020 112 1201

pekka.risikko@hankintatukku.fi

Tuotepäällikkö

Anne Nuolivirta

020 112 1204

anne.nuolivirta@hankintatukku.fi

Markkinointipäällikkö

Sari Tuukki

020 112 1205

sari.tuukki@hankintatukku.fi

Markkinointipäällikkö

Tiina Isoniemelä

040 555 9933

tiina.isoniemela@hankintatukku.fi

Markkinointiassistentti

Pamela Magnusson

020 112 1207

pamela.magnusson@hankintatukku.fi

Toimistopäällikkö

Eeva Oinonen

020 112 1206

eeva.oinonen@hankintatukku.fi

Myynti alueittain

Aluepäällikkö

Jari Tapola

0400 460 227

Uusimaa ja Itä-Suomi

jari.tapola@hankintatukku.fi

Aluepäällikkö

Sami Salo

0400 634 751

Pirkanmaa ja Varsinais-Suomi

sami.salo@hankintatukku.fi

Aluepäällikkö

Heli Ankkuri

040 772 7782

Pohjanmaa, Satakunta ja Keski-Suomi

heli.ankkuri@hankintatukku.fi

Aluepäällikkö

Sanna Seppälä

040 160 6169

Kainuu, Pohjois-Savo ja Pohjois-Suomi

sanna.seppala@hankintatukku.fi

Apteekkimyynti

Tuotespesialisti

Anne Korpiluhta

040 485 5574

Etelä-Suomi

anne.korpiluhta@hankintatukku.fi

Tuotespesialisti

Katri Kataja-Rahko

040 588 0372

Länsi- ja Keski-Suomi, Oulun Seutu

katri.kataja-rahko@hankintatukku.fi

Myyntipäällikkö

Sanna Seppälä

040 160 6169

Itä- ja Pohjois-Suomi

sanna.seppala@hankintatukku.fi

Tilauskeskus

Tilauskeskus

020 112 1250

tilauskeskus@hankintatukku.fi

Logistiikkakeskus

Logistiikkapäällikkö

Heidi Juvonen

020 112 1260

heidi.juvonen@hankintatukku.fi

Taloushallinto

Talousjohtaja

Lisbet Skogberg

020 112 1241

lisbet.skogberg@hankintatukku.fi

Laskutus

Kirsi Jokiluhta

020 112 1208

kirsi.jokiluhta@hankintatukku.fi

Tehdas

Tuotantojohtaja

Erja Elamo

020 112 1257

erja.elamo@hankintatukku.fi

Tuotantopäällikkö

Janne Rantala

0400 906 704

janne.rantala@hankintatukku.fi

Tuotantopäällikkö - nesteet

Leena Pitkänen

020 112 1290

leena.pitkanen@hankintatukku.fi

Tuotekehityspäällikkö - kiinteät ravintolisät

Ansa Viskari

020 112 1283

ansa.viskari@hankintatukku.fi

Tuotekehitysasiantuntija - nestemäiset ravintolisät ja kosmetiikka

Marjut Kamppinen

020 112 1259

marjut.kamppinen@hankintatukku.fi

Käyttöpäällikkö

Jari Saarnikoski

020 112 1256

jari.saarnikoski@hankintatukku.fi

Laadunvarmistus

Vastuunalainen johtaja, Laadunvarmistuspäällikkö, proviisori

Anniina Pertovaara

020 112 1255

laadunvarmistus@hankintatukku.fi

Vienti

Vientipäällikkö

Hanne Rönkkö

020 112 1209

hanne.ronkko@hankintatukku.fi

Vientipäällikkö

Jessica Virta

020 112 1211

jessica.virta@hankintatukku.com